Strona główna » Polityka Prywatności
POWER FOREX
Imie:

Polityka prywatności:

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów internetowych, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL.
Znamy również:

• czas nadejścia zapytania,
  • czas wysłania odpowiedzi,
  • nazwę stacji klienta – identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
  • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
  • informacje o przeglądarce i rozdzielczości ekranu użytkownika.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz właścicielem szkola-forex.pl. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

• czy oglądana strona jest pierwszą stroną odwiedzoną w trakcie sesji,
  • stan rozwinięcia menu w serwisie (aby użytkownik mógł zachować stan rozwinięcia menu przy przechodzeniu pomiędzy podstronami serwisu z innymi stronami informacyjnymi).

Po zakończeniu sesji (np. po przejściu do stron spoza domeny szkola-forex.pl) zapisane informacje są usuwane.

Odnośniki do innych stron

Serwis szkola-forex.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu szkola-forex.pl

Rejestracja w NEWSLETTER w serwisie szkola-forex.pl

Wyjątkiem od przedstawionych wyżej zasad jest rejestracja adresów poczty elektronicznej osób podmiotów, korzystających z subskrypcji newslettera oraz dostępu do archiwum bazy wiedzy szkola-forex.pl, które tym samym wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości od właściciela szkola-forex.pl drogą elektroniczną.

W odniesieniu do podmiotów i osób, które skorzystały z rejestracji w serwisie (newsletter), odnotowywany jest adres poczty elektronicznej, który służy do wysłania informacji zwrotnej o przyjęciu rejestracji oraz biuletynów (zwanych newsletter) w odstępach (około) tygodniowych, zawierających streszczenia artykułów i linki do portalu szkola-forex.pl oraz dostęp do archiwum bazy wiedzy szkola-forex.pl w portalu szkola-forex.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, będziemy bardzo wdzięczny za kontakt pod adresem info@szkola-forex.pl.