Strona główna » Szkolenie Forex 7 dni Trial

Szkoła Forex

Power Forex Trial to 7 dni inwestycji na żywo wraz z ekspertem!

W czasie szkolenia w wersji trial uzyskasz dostęp do specjalnego panelu rekomendacji eksperta.

Wyniki wspólnych inwestycji oraz wszystkie ruchy eksperta pozwolą Ci podjąć ostateczną decyzję.

Cena 39,99 ZŁ

1. Informacje o inwestycji na żywo
  2. Godziny otwarcia LTR
  3. Opinie absolwentów

Po tej wersji szkolenia będziesz mógł podjąć decyzję o dalszej nauce w Szkole Forex!

Każdy uczestnik szkolenia trial będzie miał podgląd na ekran monitora eksperta, będzie mógł zadawać pytania i podejmować samodzielne inwestycje.

Wersja trial z racji na swoją ogromną wartość jest dostępna tylko jeden raz i nie można skorzystać z niej ponownie. Spotkania odbywają się od  poniedziałku do czwartku w godzinach  11.30-12.30. Jedną z rekomendacji w tym czasie będą wejścia średnio terminowe, które otrzymasz codziennie około godziny 22:00 na Twoją skrzynkę e-mail. Oznacza to, że jeśli nie masz czasu lub możliwości udziału w codziennych spotkaniach na żywo, możesz inwestować na podstawie moich rekomendacji, które otrzymasz każdego dnia. Na podstawie rekomendacji sprawdzisz też skuteczność systemów Szkoły Forex.

Standardowa inwestycja na żywo składa się z kilku części, przede wszystkim z czasu w którym studenci mogą zadać pytania związane z systemem, w tym czasie odbywają się także indywidualne analizy i wyznaczanie poziomów, które pomagają nam w podejmowaniu inwestycji w czasie dnia. Jeśli w czasie szkolenia na żywo pojawia się opcja otwarcia pozycji to oczywiście robimy to na żywo. Spotkania odbywają się codziennie rano przed sesją europejską. Inwestujemy na podstawie wszystkich systemów ze szkolenia Power Forex oraz Mentoringu.

Wersja trial szkolenia Power Forex jest ograniczona, ponieważ regularni studenci szkolenia Power Forex, a także Mentoringu mają stały dostęp do wielu narzędzi i tak zwanych sesji pre open czyli spotkań na żywo przed rozpoczęciem się sesji europejskiej tak aby wiedzieli co robić i jakie decyzje podejmować.

Analizy rynku na podstawie Systemu TVS, Trend Trader, Power Harmonics oraz inwestycji intraday.

Już wkrótce

Jakie było Twoje