Strona główna » Witaj w Szkole Forex
Imie:

Szkolenia eksperckie

Witaj w Szkole Forex

Jesteś w miejscu, w którym Twoja niezależność finansowa, zależy od jednej Twojej decyzji...

Dążysz do niezależności finansowej?

Wskażę Ci sprawdzoną ścieżkę – tę, dzięki której sam odniosłem sukces w Forex

Wiele lat temu zacząłem inwestować na rynku Forex. Warunki, w których działałem, wyglądały zupełnie inaczej, niż dziś. Nie chciałem podejmować ryzykownych decyzji, więc postawiłem na wiedzę. Zacząłem uczestniczyć w szkoleniach, podpatrywać taktykę mistrzów i uczyć się na własnych błędach.

Wydałem w sumie 100 000 tysięcy złotych, by poznać metody inwestowania, które pozwolą ograniczyć ryzyko i systematycznie powiększać zyski. W 2007 roku zostałem niezależnym finansowo inwestorem giełdowym. Niewiele później kupiłem dom nad oceanem i poczułem, że mój cel został osiągnięty. Wkrótce jednak wyznaczyłem sobie kolejny:

Chcę uczyć innych, jak bezpiecznie inwestować w Forex
i osiągnąć niezależność finansową

Założyłem jedyną w Polsce Szkołę Forex, która uczy, jak bezpiecznie inwestować na rynkach finansowych. Przekazuję Studentom Szkoły własne strategie inwestycyjne, doradzam i odpowiadam na ich pytania. Nadal sam zajmuję się inwestycjami, w związku z tym tworzę plany inwestowania, ale teraz nie zachowuję ich tylko dla siebie – podczas codziennych spotkań w ramach Inwestycji na żywo udostępniam je również moim Studentom.

Rynek Forex to nie wyścig – tu może być wielu zwycięzców

W Szkole Forex możesz uczyć się na dwa sposoby:

• sposób 1: 3-etapowe szkolenie Power Forex, które przeprowadzi Cię przez kolejne stopnie zaawansowania w inwestowaniu na rynkach walutowych.
    Dzięki kolejnym etapom szkolenia zaczynasz od najmniej ryzykownych metod, aby stopniowo dojść do tych, które wymagają pewnej wiedzy i umiejętności, ale także przynoszą najlepsze efekty. Zdobywasz wiedzę, która czyni Cię samodzielnym inwestorem, doskonale przewidującym trendy i efektywnie pomnażającym zyski. Poznajesz najlepszą i najpewniejszą metodę inwestowania: Price Action.
  • sposób 2: uczestnictwo w webinarach, w ramach których uczysz się inwestowania w praktyce. Podczas internetowych spotkań omawiam ze Studentami aktualną sytuację na rynku, doradzam w co warto inwestować i odpowiadam na ich pytania.

Szkoła Forex to także dostęp do wielu godzin nagrań z poprzednich edycji szkoleń oraz mnóstwo darmowych materiałów z konkretną wiedzą na temat inwestowania. Dzięki nim samodzielna nauka inwestycji staje się o wiele prostsza.

Czym Szkoła Forex różni się od typowych szkoleń?

Jeśli miałeś okazję uczestniczyć w szkoleniach z inwestowania wiesz, w którym momencie pojawiają się problemy. Podczas wykładów i ćwiczeń wszystko wydaje się proste. Tworzysz notatki, zbierasz materiały i wracasz do domu z przeświadczeniem, że po prostu zaczniesz inwestować. Ale w chwili, gdy musisz podejmować pierwsze samodzielne decyzje inwestycyjne, sytuacja zaczyna się komplikować.

Celem Szkoły Forex jest opieka nad Studentami właśnie w tych kluczowych momentach: podczas wdrażania nowych umiejętności w życie. Kończąc szkolenia lub uczestnicząc w webinarach Szkoły Forex wiesz, że nie jesteś pozostawiony sam sobie. Nie musisz ryzykować – możesz zadawać pytania i korzystać z konkretnych wskazówek.

A gdy poczujesz się pewnie – masz szansę zdać egzamin Szkoły Forex i uzyskać świadectwo, które potwierdza, że osiągnąłeś najwyższy poziom zaawansowania w inwestycjach na rynkach finansowych.

Zobacz program nauczania w Szkole Forex.